אריה

מי אתם בני מזל אריה?
מחפש גירויים – מנהיג מלידה – קרייריסט מתלבט.

אריה החמישי בגלגל המזלות, שייך ליסוד האש. הכוכב השולט במזל זה הוא השמש. האריה מטבעו נולד לעמוד במוקד, למשוך תשומת לב להיות גולת הכותרת של כל אירוע. ככזה, הוא זקוק לקהל. לכן ניתן למצוא אותו מככב באירועים חברתיים ובמסיבות, מפזר מחמאות לכל עבר, אבל בעיקר סוחט מחמאות. כשמחמיאים לו, פניו קרונות מאושר. מזל זה נוטה להשתעמם בקלות וזקוק לגירויים ולחוויות, חדשות לבקרים. יותר מכל הוא אוהב להתאהב, ועושה זאת בגדול. בדרך כלל אצה לו הדרך, וכבר ביציאה הראשונה יתוודה על כל החברות והחברויות שהיו לו בעבר, יצפה לשמוע מהצד השני את ההיסטוריה שלו ובכך תם שלב ההיכרות. ראויה לציון יכולתו להתמסר לחוויות ההווה, מבלי לחשוב על העבר ומבלי להיות מוטרד מהעתיד, ברוח האמרה "אכול ושתה כי מחר נמות" או אם תרצו "חיים רק פעם אחת". ביחסיו אם אנשים ניתן לגלות נטיות שתלטניות ("אני יודע יותר טוב ממך מה טוב בשבילך!" או "תן לי לארגן את זה בשבילך!"). הצד האחר של תכונה זו הינו כושר המנהיגות.
האריה מצפה שימליכו אותו באופן טבעי וכדבר מובן מאליו. בדרך כלל, הופעתו המרשימה והבטוחה עוזרת לו להשיג את מבוקשו ללאו מאמץ. אריות אלמוניים שואפים בכל מאודם להגיע לאור הזרקורים ולהתפרסם. לעיתים ינקטו בדרכים שונות ומשונות כדי למקד אליהם תשומת לב. האריה מתנהג לעיתים בדרמטיות יתירה, שואג לכל עבר ומביע בכנות את רגשותיו. אם נתקלתם באריה זועם תפסו מרחק. האריה עושה הכול בגדול. כשהוא עורך מסיבת יום הולדת לעצמו (כן, זה קורה), אל תופתעו אם תגיעו לאולם הומה מוזמנים, שאת רובם אינכם מכירים. זה מה שהוא אוהב, להקיף את עצמו בחברים ובידידים, והעיקר לעולם לא להיות לבד. זה דבר שהאריה אינו יכול לסבול. אני לבד משמע אני לא קיים.
לעיתים ובאופן לא מודע, הוא גורם למספר רב של אנשים להיות תלויים בו ואז, כאשר ההכנות לקראת המסיבה בשיאן הוא פורש לישון כדי לצבור כוח לאירוע עצמו. האריה ישן עכשיו, וכשיתעורר יידעו כולם היכן נפגשים, מי נוסע עם מי ולאן בעתם נוסעים.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני